Senice

Občan

Aktuality

Informační kanály - formulář

Vážení občané, návštěvníci a příznivci naší obce.
Chceme zlepšit vzájemnou komunikaci a především Vás chceme lépe a rychleji informovat.

Jak je poslední dobou vidět i v naší zemi, vážná krizová situace může nastat rychle a z nenadání a proto i náš obecní úřad rozšiřuje možnosti vašeho informování o nové, především mobilní kanály. Je to logické, živly dokáží vyřadit energetickou síť a pak nám není nic platná televize ani internet. Ale mobilní telefony téměř vždy fungují. A proto Vám doporučujeme, přihlásit se, na formuláři níže, alespoň k příjmu krizových SMS zpráv.

Ale máme tam pro Vás nabídku i dalších možností komunikace, včetně formuláře na stránkách obce a nebo třeba i prostřednictvím aplikace WhatsApp. Tuto aplikaci používá stále více lidí na mobilních telefonech ale již není v takové povědomosti, že ji lze jednoduše provozovat i na počítači – WhatsApp web.

O e-mailu není třeba se nijak zvláště rozepisovat, s tím si dnes již téměř všichni rozumí.

No a nyní nám můžete, prostřednictvím tohoto dotazníku, poslat informace, o co a jakým způsobem komunikace budete mít zájem. Nezbytnou podmínkou je také udělení souhlasu s použitím poskytnutých údajů pro Vaše informování.

Formulář pro poskytnutí kontaktních údajů

Upozorňujeme, že zde uvedené souhlasy můžete tímto formulářem kdykoliv zaměnit nebo odvolat. Pokud nemáte zájem o žádné informace, odejděte z této stránky a nic nevyplňujte. Jinak, červenou * jsou označeny povinné informace. Pomozte nám rozšířit tyto informace mezi další spoluobčany a předejte jim odkaz na tento formulář. Děkujeme.  

Odpadové hospodářství

Czech POINT